E-SHOP s maximálnym hodnotením

aleastudio uvod

Som hrdý na to, že náš eshop dosahuje dlhodobo najvyššie hodnotenie zákazníkov. 100% zákazníkov, ktorí u nás nakúpili, by odporučili náš eshop ďalším. Za týmto výsledkom stojí tvrdá tímová práca a chuť poskytovať naším zákazníkom ten najlepší servis.

Samozrejme, máme aj my ešte čo zlepšovať, no naším hlavným cieľom je spokojný zákazník a podľa toho je postavená aj filozofia našej firmy.

Čo vám ponúka eshop ALEASTUDIO.eu?

– dopravu zdarma v celej SR pri objednávke nad 200 EUR. To znamená, že ak nakúpite v našom eshope za 200 eur a viac, neplatíte za dopravu ani cent, tovar vám dodáme až domov. Je jedno, či sa jedná o paletu obkladov alebo napríklad vaňu. Na doprave môžete často ušetriť až desiatky eur – hlavne pri ťažkých obkladoch a dlažbe, kedy dodaný tovar môže mať hmotnosť až niekoľko sto kilogramov.

zľavy na ponúkaný sortiment vo výške 22 – 31% z cenníkových cien. V kamenných obchodoch väčšinou zľavu nedostanete. Ak áno, tak vo výške max. 10% a v niektorých prípadoch musíte zaplatiť ešte aj dopravu tovaru domov.

produkty renomovaných výrobcov ako sú značky RAKO, JIKA, RAVAK, KOLO a ďalšie. Sú to značky, ktoré majú na Slovensku aj kvalitný servis, a preto sa človek nemusí báť záručných ani pozáručných servisných zásahov.

– kvalitný informačný servis a profesionálne jednanie je u nás samozrejmosťou. Naši operátori pracujú s radosťou a radi vám pomôžu s každou otázkou.

ZAUJAL VÁS  TENTO E-SHOP? AK ÁNO, PRESVEDČTE SA O JEHO VÝHODÁCH NA VLASTNEJ KOŽI.

www.aleastudio.eu

Ak sa stanete našimi zákazníkmi, budem rád, ak mi dáte spätnú väzbu a napíšete mi, či to, čo som tu napísal, platilo aj vo vašom prípade, a či ste boli s nákupom u nás spokojní.

Stanislav Pekar, váš kúpeľňový guru 🙂

admin
Som "kúpeľnový guru" :-) Okolo kúpeľní sa pohybujem už vyše 10 rokov a táto práca ma napĺňa. Projekt malá kúpeľňa vznikol na základe dopytu a požiadaviek klientov, ktorí hľadajú vhodné riešenie pre ich väčšinou malú kúpeľňu. Snažím sa pomôcť ľuďom s výberom vhodných materiálov a produktov, remeselníkov a často aj komplexného riešenia pre malú kúpeľňu.
Komentáre