O MNE

Pracovať pre radosť a s radosťou...

Stanislav Pekar

Mojim cieľom je vám pomôcť vybudovať si kúpeľňu vašich snov na minimálnom priestore a za minimálne náklady. Podelím sa s vami o moje vyše 10-ročné skúsenosti v oblasti návrhov, realizácií a predaja kúpeľní a kúpeľňového vybavenia.

Ak sa chystáte stavať novú kúpeľňu, alebo rekonštruovať starú, ste na správnom mieste.  Pomôžem vám s vhodným návrhom kúpeľne, s výberom vhodných materiálov a v neposlednom rade vám poradím, ako môžete ušetriť až 30% nákladov. Mám pre vás pripravené cenné rady a postupy, ako ísť krok za krokom za svojou vysnívanou kúpeľňou.

Na svoje si tu prídu hlavne tí, ktorých trápi nedostatok priestoru. Veľa užitočných informácií sa tu dozvedia aj tí z vás, ktorí s nedostatkom miesta problém nemajú. Väčšina rád a tipov je univerzálnych ako pre malú - tak aj pre veľkú kúpeľňu.

 

Moja cesta sem bola dlhá, ale zmysluplná a úspešná. Po rokoch strávených na postoch predajcu, technika a obchodného zástupcu som sa v roku 2010 rozhodol opustiť zónu komfortu a ukončil som pracovný pomer. Bola to výzva, ktorú mi osud privial do cesty. Dnes môžem smelo povedať, že toto rozhodnutie bolo jedno z mojich najlepších.

Založili sme spoločnosť s ručením obmedzeným a pustili sa do novej výzvy v podobe distribúcie jedného revolučného výrobku v oblasti hygieny.  Momentálne pôsobí naša firma ako distribútor tohto výrobku pre celú SR a našimi dvomi eshopmi prejdú mesačne stovky spokojných zákazníkov.

Pýtate sa, prečo má niekto potrebu deliť sa o svoje skúsenosti s ostatnými? Ten dôvod je jednoduchý - RADOSŤ. Radosť a dobrý pocit, ktorý človek cíti, keď niekomu pomôže. Mali sme tú česť byť súčasťou plnenia snov v relácii "Modré z neba". Musím povedať, že nás táto skúsenosť zmenila. Dobrý pocit získaný z pomoci druhým,  je pre mňa tou najväčšou odmenou.

súkromný archív
máte svoj sen?

Ak s vami môj príbeh rezonuje a máte pocit, že by vám mohli byť moje rady užitočné, budem veľmi  vďačný, ak nás budete zdieľať so svojimi známymi na facebooku - pomocou facebook tlačidla nižšie.

                                                                                                                                                                               Stanislav Pekar - váš kúpeľňový guru :-)

 


Všetky informácie na tejto stránke sú bezplatné a pomôžu vám získať prehľad, ako získať z malej kúpeľne maximum.

Pripravil som pre vás novú službu - GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY. Pošlite mi dopyt na vybavenie vašej kúpeľne a ja vám pripravím bezkonkurenčnú ponuku.

NOVÁ SLUŽBA - GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY