Rekonštrukcia bytu trochu inak – kvalitne a bez rizika

Som nesmierne rád, že môžem napísať tieto slová – “aj u nás už svitá na lepšie časy”. Moja radosť sa týka stavebníctva a hlavne prozákazníckého servisu v tejto oblasti. Istotne máte vlastné skúsenosti a nepochybujem, že sú podobné, ako tie moje.

Prečo som sa rozhodol napísať tento článok? Pred nedávnom sa mi do pozornosti dostala jedna firma, ktorá robí veci inak – inak ako jej konkurencia a veľmi sa mi zapáčila ich firemná politika a prístup. Táto spoločnosť nepropaguje svoje služby cez internet a klasické reklamné kanály, ale k svojej propagácii využíva pozitívne referencie svojich klientov. A verte alebo nie, ono to funguje.

Takýto spôsob propagácie však vyžaduje jednu podstatnú vec – a to sú práve spokojní klienti, ktorí potom šíria svoju spokojnosť ďalej medzi svoje okolie. Neviem akú skúsenosť máte vy, no moje skúsenosti so stavebnými firmami nie sú práve kladné. Nie sú to len moje osobné skúsenosti, ale aj príbehy mojich klientov. Nie je žiadnou raritou, že kým zrekonštruujú ich byt, vymenia sa u nich aj 3 partie remeselníkov a dĺžka rekonštrukcie sa až zdvojnásobí (čím sa zvýšia aj náklady na rekonštrukciu).

Ak sa chystáte rekonštruovať váš byt alebo kúpeľňu, skúste pozrieť tiež sem: KUPUJEME BÝVANIE. Nájdete tu praktické rady a návody ohľadom predaja, kúpy, rekonštrukcie a zariadenia bytu.

Práve z tohto dôvodu ma potešilo zistenie, že aj u nás sa už nájdu stavebné firmy, ktoré sa snažia robiť veci inak a spokojný zákazník je pre nich na prvom mieste. A nie len to. Samotnou zákazkou to pre nich nekončí. Svojim klientom ponúkajú bezplatné poradenstvo pred aj počas realizácie, záručný, pozáručný aj havarijný servis a to dokonca 7 dní v týždni. K tomu si pridajte 5 ročnú záruku na konštrukcie a práce – zdá sa to až neuveriteľné, však?

V praxi to vyzerá tak, že sa o váš prípad stará jeden manažér, ktorý je s vami od začiatku až do ukončenia zákazky. Na obhliadku stavby sa vám príde pozrieť odborník s praxou, ktorý vám zdarma a nezáväzne zhodnotí súčasný stav a odporučí ďalšie kroky. Ak sa rozhodnete využiť pre rekonštrukciu služby tejto firmy, nemusíte sa báť o kvalitu prác, nakoľko používajú viacúrovňovú kontrolu kvality prác a materiálov. Super, však?

Áno, aj takéto firmy môžete nájsť na Slovensku. Ak chcete vedieť viac, napíšte mi na info@malakupelna.sk a pošlem vám viac informácií o tejto firme a vybavím osobitné podmienky a starostlivosť.

Rád spolupracujem s dobrými ľuďmi a preto je možné, že do budúcnosti sa budem snažiť vyhľadať takýchto firiem viac a urobiť nejakú databázu. Firma, ktorú som vám spomenul dnes je spoločnosť Pexton z Bratislavy. Zákazky majú v celej SR a dokonca aj u našich susedov v Čechách.

Ak sa chcete podeliť o vlastné skúsenosti s rekonštrukciou, budem rád, keď mi napíšete nejaký komentár pod článkom.

admin
Som "kúpeľnový guru" :-) Okolo kúpeľní sa pohybujem už vyše 10 rokov a táto práca ma napĺňa. Projekt malá kúpeľňa vznikol na základe dopytu a požiadaviek klientov, ktorí hľadajú vhodné riešenie pre ich väčšinou malú kúpeľňu. Snažím sa pomôcť ľuďom s výberom vhodných materiálov a produktov, remeselníkov a často aj komplexného riešenia pre malú kúpeľňu.
Komentáre