Nová služba – GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY

Často mi píšu ľudia, či by sme im vedeli urobiť cenovú ponuku na ich novú kúpeľňu. Aj keď to nebol pôvodný zámer tejto stránky, rozhodol som sa, že im vyjdeme v ústrety a včera sme spustili novú službu – GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY.

Táto služba však nebude pre všetkých. Nakoľko je čas, ktorý môžem venovať tvorbe cenových ponúk, obmedzený, vypracujem len tie dopyty, ktoré budú jasne špecifikované. To znamená, že ak chcete, aby som vám dal najlepšiu cenu na vašu novú kúpeľňu, musíte mi poslať zoznam presne špecifikovaných výrobkov.

Pre príklad uvádzam správne napísaný dopyt:
1. Umývadlo Jika Cubito 60 cm biele (810423) – 1 ks
2. WC Jika Cubito závesné (810555) – 1 ks
3. Obklad Rako Wenge biely (WATP3024) – 9 m2, atď.

Len dopyty, ktoré budú jasne špecifikované môžem akceptovať. Ostatným záujemcom ponuku, bohužiaľ, nevypracujem. Pre správne nacenenie potrebujem vedieť aj množstvá (ks, m2, sety) a miesto dodania tovaru – mesto a PSČ. Tieto údaje sú potrebné pre stanovenie ceny dopravy. Vo väčšine prípadov viem zabezpečiť dopravu ZDARMA.

Ak teda máte zoznam produktov a chcete získať najlepšiu cenu na trhu, neváhajte a vyplňte formulár na tejto stránke: http://www.malakupelna.sk/garancia-najnizsej-ceny/, alebo mi zoznam produktov, s uvedením miesta dodania, pošlite na e-mail: info@malakupelna.sk.

Ponuku, ktorú vám pošlem, bude pre vás nezáväzná a za vypracovanie nič neplatíte. Ak vás ceny zaujmú, stačí, keď mi odpíšete na e-mail, z ktorého vám príde ponuka a dohodneme si ostatné podmienky. Platba je možná vopred alebo na dobierku. Po dodaní tovaru, vám pošlem daňový doklad – faktúru za tovar. Pracujem len so slovenskými dodávateľmi, ktorí ponúkajú 1. triedu kvality.

 

admin
Som "kúpeľnový guru" :-) Okolo kúpeľní sa pohybujem už vyše 10 rokov a táto práca ma napĺňa. Projekt malá kúpeľňa vznikol na základe dopytu a požiadaviek klientov, ktorí hľadajú vhodné riešenie pre ich väčšinou malú kúpeľňu. Snažím sa pomôcť ľuďom s výberom vhodných materiálov a produktov, remeselníkov a často aj komplexného riešenia pre malú kúpeľňu.
Komentáre