MALÁ KÚPEĽŇA 
=
VEĽKÝ PROBLÉM?

Tiež si myslíte, že malá kúpeľňa znamená veľký problém?  Ak ÁNO, tak potom nemáte  potrebné informácie o zásadách a tipoch, ktoré z malej kúpeľne dokážu získať maximum.
To všetko za úspory času, peňazí a starostí pri riešení vzniknutých problémov.
Získajte ZDARMA aj vy KNOW-HOW získané 10 rokmi praxe v odbore.

Mám pre Vás aj DARČEK. Je to E-BOOK:  20 RÁD A TIPOV AKO Z MALEJ KÚPEĽNE DOSTAŤ MAXIMUM. E-BOOK Vám pošlem na Váš e-mail.

Vedeli ste, že...

...existuje špeciálne vybavenie kúpeľne,

vyrobené pre malé a panelákové kúpeľne. Ukážeme Vám, aké výrobky to sú, koľko stoja a kde si ich môžete kúpiť.

...správnym výberom obkladov a farieb

môžete výrazne zväčšiť Vašu novú kúpeľňu. Správnym usporiadaním zariaďovacích predmetov, ukladaním obkladov, ako aj použitím správnych farieb, môžete dosiahnuť neuveriteľných výsledkov. Ukážeme Vám ako na to, a na čo si treba dať pozor.

...existujú firmy, ktoré Vám pomôžu

s výberom vhodných materiálov, získajú pre Vás najlepšiu cenu a zabezpečia prípadné dodanie tovaru. To všetko môžete mať z pohodlia domova, všetko prebieha online. Odporučíme Vám najlepšie firmy v odbore.

...nájsť šikovných remeselníkov je jednoduché,

stačí pár kliknutí a môžete si vyberať z ponuky odborníkov vo svojom odbore. Pre uľahčenie výberu Vám poslúžia recenzie zákazníkov. To všetko na jednom mieste a ZDARMA.

...nákupom cez internet ušetríte

až 30% oproti nákupu v kamennej predajni. To všetko so 14-dňovou garanciou na vrátenie tovaru a dopravou do domu ZDARMA.

Chcem prejsť stavbou alebo rekonštrukciou mojej kúpeľne bez stresov a finančných strát. Zároveň získam 10-ročné skúsenosti odborníka z odboru. Mať kúpeľňu snov na malom priestore a za rozumnú cenu nie je problém, keď viete ako na to. Tieto informácie môžete mať ZDARMA + teraz DARČEK - e-book: 20 RÁD A TIPOV AKO Z MALEJ KÚPEĽNE DOSTAŤ MAXIMUM!

ALEA Slovakia s.r.o., Kolónia 1589/15, 908 45 Gbely
IČO: 45935599, IČ DPH: SK2023156135