E-BOOK - Malá kúpeľňa hravo a s radosťou


Nákupom tohto E-BOOKu získate:

 • vysnívanú kúpeľňu bez stresov
 • kompletný návod - krok za krokom
 • zníženie nákladov až o 30%
 • databázu remeselníkov v SR s referenciami
 • BONUSY v hodnote niekoľko desiatok EUR

a nezabúdajte, že...

"ŠŤASTIE PRAJE PRIPRAVENÝM"

BONUSY:

 • ZĽAVOVÝ KUPÓN so zľavou 10%
  ako bonus dostane prvých 100 z vás zľavový kupón so zľavou 10% z celkovej hodnoty objednávky pre nákup na stránke www.wcbidet.eu. Zľava platí na kompletný sortiment z tejto stránky - vrátane zvýhodnených setov a akcií.
 • ZĽAVOVÝ KUPÓN so zľavou 5%
  ďalší bonus pre prvých 200 z vás je kupón so zľavou 5% z celkovej hodnoty objednávky pre nákup na stránke www.aleastudio.eu. Zľava platí pre kompletný sortiment z tejto stránky - vrátane zvýhodnených setov a akcií. Na stránke nájdete kvalitné obklady a dlažbu zn. Rako, sanitu zn. Kolo a veľa ďalších.
 • BEZPLATNÉ KONZULTÁCIE
  získate 2 hodiny bezplatnej konzultácie, ktoré môžete čerpať počas 30 dní od zakúpenia E-BOOKu. Ak budete mať akékoľvek problémy alebo otázky, môžete ich telefonicky alebo e-mailom konzultovať priamo so mnou. Štandardne stojí hodina mojej konzultácie 35 EUR s DPH. Vy teraz môžete mať 2 hodiny konzultácií v hodnote 70 EUR zdarma.

Správne informácie majú cenu zlata!

Garantujem vám, že cena, ktorú za E-BOOK zaplatíte, sa vám niekoľkonásobne vráti v podobe nižších nákladov a ušetreného času. Všetky postupy a rady sú overené 10-ročnou praxou.

PRÁVE TERAZ PRE VŠETKÝCH ZDARMA!

Až do odvolania platí pre všetkých špeciálna ponuka - E-BOOK ZDARMA.

Tento ebook si už kúpilo: 0 ľudí

NAPÍSALI NÁM

Ďakujem za tú náhodu, keď som objavila túto stránku a dozvedela sa o tomto e-booku. Bolo to práve v čase, keď som zápasila s myšlienkou, že sa pustím do rekonštrukcie kúpeľne. Nakoľko som však slobodná matka, veľmi som sa toho bála. Môžem však povedať, že po prečítaní e-booku som si bola istá, že to zvládnem a že to bude hračka a naozaj, až na pár menších komplíkacií všetko prebehlo v poriadku a kúpeľňa stála dokonca menej, ako bol rozpočet. Veľmi ďakujem a odporúčam ostatným.

Martina Zvolenská

Dozvedel som sa veľa zaujímavých informácií, hlavne ohľadom existencie špeciálnej sanity, určenej do malých kúpeľní. Tiež som uvítal zľavový kupón a užitočné odkazy na databázu inštalatérov a porovnávač cien na sanitu a obklady. Obsah som využil tak na 65%.

Peter Malatinský

Uvítala som tento e-book nakoľko som strávila hodiny času na internete pri hľadaní rôznych informácií ako sa dá zariadiť malá kúpeľňa a nie vždy sa mi podarilo nájsť užitočný obsah. V ebooku som našla všetko na jednom mieste. Informácie boli prehľadne rozdelené a kategorizované. Zľavový kupón potešil :-)

P. Bolebruchová

Aj ten najbláznivejší sen sa môže stať skutočnosťou...

SEN O KÚPEĽNI

+

=

VAŠA RADOSŤ A SPOKOJNOSŤ

NAŠE SKÚSENOSTI

Potrebujete pomoc?

Máte otázky k E-BOOKu, alebo potrebujete pomôcť s objednávkou?

Napíšte mi na info@malakupelna.sk, alebo volajte mob. 00421 901 703 297. Som tu pre vás, rád vám pomôžem.

ALEA Slovakia s.r.o., Kolónia 1589/15, 908 45 Gbely
IČO: 45935599, IČ DPH: SK2023156135