Používate vyhľadávače cien?

Ide o výborného pomocníka pre vyhľadanie najlepšej ceny hľadaného tovaru na trhu. Ale tu výhody vyhľadávačov nekončia! Ďalšou veľkou výhodou, ktorú nám vyhľadávače ponúkajú, je hodnotenie eshopov a recenzie od zákazníkov.

Ako to funguje v praxi? Napríklad: chcem kúpiť nový televízor. Mám vybranú značku a presný model. Navštívim niektorý z vyhľadávačov a do vyhľadávacieho políčka vložím kód televízora. Za pár sekúnd mám na obrazovke zoznam eshopov, ktoré ponúkajú tento televízor. Tieto obchody si viem zoradiť podľa ceny, za akú ponúkajú daný televízor vo svojom eshope.

Bez zdĺhavého hľadania a surfovania na internete, si môžete za pár okamihov nájsť eshop, ktorý vám vami hľadaný výrobok predá za najlepšiu cenu. V detaile eshopu vidíte, koľko ľudí hodnotilo eshop, a ako sú s eshopom spokojní. Ak má niektorý z eshopov certifikát (Overené zákazníkmi, Obchod odporúčaný zákazníkmi, atď.), môžete považovať tento obchod za spoľahlivý a nemusíte sa báť, že ide o nejakého „podnikavého“ obchodníka, ktorý vám nedodá tovar, alebo inak znepríjemní život.

Na Slovensku momentálne funguje viacero vyhľadávačov cien. Niektoré sú väčšie, niektoré menšie, niektoré sú dobré na elektroniku a iné zasa na bývanie.

Mne sa najlepšie osvedčili vyhľadávače HEUREKANAJNAKUP. Majú široký záber a človek tu nájde naozaj skoro všetko. Okrem týchto vyhľadávačov tu sú ešte www.pricemania.sk, www.najlepsie-ceny.sk, www.superdeal.sk.

Takže, ak budete nabudúce kupovať nejaký spotrebič, prípadne budete hľadať najlacnejšie vybavenie vašej novej kúpeľne, skúste vyskúšať aj:

logo_heureka_sk

logo_280_70_t

Prajem vám veľa ušetrených eur!

Stanislav Pekar, váš kúpeľňový guru 🙂

admin
Som "kúpeľnový guru" :-) Okolo kúpeľní sa pohybujem už vyše 10 rokov a táto práca ma napĺňa. Projekt malá kúpeľňa vznikol na základe dopytu a požiadaviek klientov, ktorí hľadajú vhodné riešenie pre ich väčšinou malú kúpeľňu. Snažím sa pomôcť ľuďom s výberom vhodných materiálov a produktov, remeselníkov a často aj komplexného riešenia pre malú kúpeľňu.
Komentáre